ScotlandTrips International

Ekspertë në Skoci dhe të gjitha destinacionet tona, JETONI ATA me ne!
Shijoni ...
Dihet ...
Duket ...
Ndjeni ...
Mos harroni ...
Ndani ...
U kthye ...
Spanja multikulturore
djepi i veres Rioja ...
Ishujt mistikë Faroe ...
I mëparshëm
Tjetër
(Ne punojmë në Anglisht dhe spanjisht gjuhët, të tjerët nën kërkesë! Përkthyes në gjuhën tuaj!
ScotlandTrips International
ScotlandTrips International
Mirë për të shkuar në Skoci

Mirësevini në ScotlandTrips International

TURT and DHE RRETHANAT POLITARE, PRIVAT,, TERS PERSONALIZUAR ose T OP HAPUR.

P CONRMBAJTJA DHE CILITYSIA maksimale - T ALL GJITHA T PCRFSHIR N IN PESTRCAKTIMIN P FORR JU

Ekspertët në Skoci dhe të gjitha destinacionet tona autentike

Përshtatje maksimale: na tregoni ku, kur dhe si, ne e bëjmë të mundshme për ju.

Mire se erdhet ne ScotlandTrips International; kompani Operator turistik i drejtpërdrejtë cilësor, bazuar dhe e specializuar në tokën e bukur kelte të Pikteve Alba-Skoci dhe destinacione të tjera autentike. Kompania me shumë vite të përvojë dhe të përbërë nga profesionistë të mëdhenj ekspertët në destinacionet që ne ofrojmë, kryesisht Skocinë, pasi aty është themeluar dhe ka një vend preferencial në zemrat tona.

Ne punojmë në spanjisht dhe anglisht, gjuhë të tjera sipas kërkesës.

Ne gjithashtu ju ofrojmë shërbimet tona DMC në destinacione për: dasma, ngjarje, konferenca, raporte, etj.. Kontrolloni seksionin Msgstr "Më shumë shërbime".

Shikoni në fund të kësaj faqe për të parë promovimet dhe lajmet më të fundit!

Udhëtime dhe Pushime Private dhe në Grup nga 2 persona në datat që dëshironi sipas disponueshmërisë. 

REZERVAT HAPUR P 2021R 2022 dhe XNUMX.

OBJEKTET ME SH.B.A.

nga ScotlandTrips InternationalNe duam t'ju ofrojmë të gjithë mbështetjen dhe bashkëpunimin tonë në mënyrë që të gëzoni pushimet tuaja me ne.

• Rezervime pa rrezik: nga vetëm pagesa e rezervimit dhe pjesa tjetër deri në 30 ditë para fillimit. 

• NDRYSHIMI FALAS I DATAVE: deri në 15 ditë para fillimit dhe për 1 vit.

• OBJEKTET E PAGESES: transfer bankar ose kartë. Kushte të ndryshme pagese ose pagesa mujore pa interes.

• KREDI ME NE: Ju mund t'i përdorni paratë e paguara si një kredi për veten ose të tjerët në ndonjë prej turneve tona për një vit.

Llogaria e kursimeve të pushimeve: Vendosni shumën që dëshironi çdo muaj dhe përdorni atë kur të doni në ndonjë nga shërbimet tona.

Për më shumë informacion vizitoni seksionin "Përditësimet" më poshtë dhe "Informacionin" në menunë kryesore, faleminderit.

Presim të kujdesemi për ju dhe tuajat!

LIBRI OSE ZGJIDHNI TOURURN TUAJ DHE OPSIONET E PAGESA direkt: KETU!  ose zgjidhni nga menuja kryesore.

Për pagesa me kartelë zgjidhni Tour tuaj dhe vazhdoni nga skeda "REZERVA" në anën e faqes sonë të internetit. Na dërgoni një email me kushtet e pagesës që preferoni, sipas zgjedhjes suaj! info@scotlandtrips. ndërkombëtare

Rezervime të reja TANI!. Mos e humbni vendin tuaj, akomodimet do të shiten së shpejti.

Ne performojmë Programet e Udhëtimeve dhe Pushimeve minutën e fundit në varësi të disponueshmërisë; na pyet, por për të shmangur zhgënjimin ju këshillojmë të rezervoni me një periudhë mesatare prej 2 ose 3 muaj më parën, Shume faleminderit!.

Skoci konkretisht, është vendi i votuar në 2017 më e bukura në botë nga përdoruesit dhe lexuesit e Udhëzuesit të Udhëtimit me famë botërore: "Rough Guides". Moreshtë më se e justifikuar nga bukuria e saj natyrore dhe nga ajo që regjisorët e famshëm të filmit si Steven Spielberg Ata zgjedhin këtë vend të mrekullueshëm ndër të tjerët për të filmuar eksterierët e filmave të tyre të mrekullueshëm. Peisazhe që ne do t'ju tregojmë dhe do të jetojmë me ne sigurisht.

Të zgjedhin gjithmonë për më i mirë sheshet, shërbimet në të gjitha zonat dhe Hotelet ose B&B të hollësira jonë përzgjedhje i zakonshëm Ne këshillojmë që paraprakisht të bëni pagesën e rezervimit me kushtet e mëposhtme:

SHKOLLA: nga një vit në minimum prej 3 muaj nëse është në mënyrë që të shijoni pushimet ose turneun tuaj në korrik, gusht. Një minimum prej 2 muaj për çdo kohë tjetër të vitit.

Ishulli i Skajit (Skoci): Shumica e programeve tona të shkëlqyera 3-ditore përfshijnë eksplorimin dhe vizitën në një masë më të vogël ose më të vogël të mrekullisë së famshme dhe bukolike të natyrës Isle of Skye në të cilën ne jemi ekspertë. Ashtu si në Skoci në përgjithësi, Skye edhe më shumë, nuk ka strehim të mjaftueshëm me cilësi ose që të paktën plotësojnë kriteret tona për të përballuar kërkesën në rritje të turistëve çdo vit. Për këtë arsye, për programet tona të shkëlqyera që kanë Isle of Skye në itinerarin e tyre, ne rekomandojmë një periudhë minimale prej 3 muaj nëse është për muajt korrik dhe gusht ose Muaj 2 për periudha të tjera të vitit.

Spanja dhe destinacionet e TJERA: nga një vit në minimum prej Muaj 3 nëse është për verë ose 2 për çdo kohë tjetër të vitit.

Ishujt FAROE: nga një vit në minimum prej Muaj 3.

Sidoqoftë, nëse krijohet mundësia për një udhëtim ose pushim në minutën e fundit; na kontaktoni ju lutem, ne mund të kemi disponueshmëri dhe strehim, mos u lini me dyshimin: info@scotlandtrips. ndërkombëtare ose numrat e telefonit / WhatsApp që shfaqen në titullin e kësaj faqe.

Kompania jonë është operacionale dhe po punon me të gjitha masat e sigurisë dhe higjienës të treguara nga qeveritë e destinacionit dhe duke ndjekur kufizimet përkatëse në mënyrë që të mund të shijoni të gjitha programet dhe destinacionet tona, kryesisht Skocinë, me qetësi të plotë edhe në një mjedis më të qetë dhe më të qetë pa turma.

Të gjitha turnet dhe kalendari 2021 janë të vlefshme dhe mund të rezervohen në çdo kohë. Me kënaqësi do t'ju këshillojmë në kohën e rezervimit në datat më të përshtatshme për nevojat tuaja. Ndryshimi i datave është falas deri në 31 ditë para nisjes (sipas disponueshmërisë)

SHENIM LAJME: nga ScotlandTrips International ne duam të përçojmë një mesazh qetësie dhe përgjegjësie në lidhje me situatën e vendit COVID-19 shpresojmë të ndodhë sa më shpejt të jetë e mundur. Ne vazhdojmë të punojmë dhe Udhëtimet tona janë përsëri në rrugë që ju dhe tuajat të shijoni, duke marrë të gjitha masat paraprake të këshilluara nga Qeveria dhe Departamentet e Turizmit dhe Shëndetit Skocez në këtë rast dhe të të gjitha destinacioneve tona, duke siguruar nëse është e nevojshme doreza, maska ​​dhe dezinfektues të dy ekipeve dhe klientëve tanë për t'i shijuar me qetësi. Ne këshillojmë qetësinë për një situatë që do të kalojë së shpejti dhe që duhet të menaxhohet me përgjegjësi nga të gjithë. Nga kompania jonë dhe megjithëse është një arsye e forcës madhore përtej kontrollit tonë, ne ofrojmë lehtësitë dhe ndihmën e mëposhtme ndërsa kjo situatë zgjat për qetësinë tuaj:

   • MOS BENI RREZIKE: GARANCI Ndryshoni datat për të gjitha Turet tona nga momenti i rezervimit tuaj. Kërkesa minimale e ndryshimit deri në 15 ditë para fillimit.
   • Ju gjithashtu mund të kërkoni një KREDI ose për shumën e paguar për ta zbatuar atë në ndonjë prej turneve tona brenda një viti.
   • OBJEKTET E PAGESES; Rezervoni vetëm me pagesën e së njëjtës dhe paguani pjesën tjetër 30 ditë para fillimit të Turit dhe shërbimeve tuaja ose Mujore pa interes (kërkoni këto mundësi në formularin tuaj të rezervimit) ose nëse preferoni deri në 3 këste gjithmonë pa interes.
   • Në ScotlandTrips International ne vendosim të gjitha përpjekjet dhe investojmë shumë orë pune në secilin nga turnetë tanë që nuk fillojnë nga momenti i datës së fillimit, por në momentin kur ju na kontaktoni. Që nga ky moment, ne fillojmë të punojmë për t'ju ofruar përvojën më të mirë të mundshme, duke mos kursyer akomodimin ose aktivitetet dhe rezervimet për ju. Për këtë arsye IST rezervon të drejtën të kërkojë shuma të investuara tashmë në turneun fillestar.
   • Nëse keni kontraktuar Tour-in përmes një agjencie udhëtimesh ose palëve të treta, duhet të kontaktoni me ta pasi që ju jeni klienti i tyre dhe ata duhet t'ju ofrojnë një zgjidhje. Nëse keni kontraktuar sigurim udhëtimi, kontaktoni siguruesin tuaj.
   • Në ScotlandTrips International ne vendosim të gjitha përpjekjet dhe burimet për t'ju ndihmuar dhe mirëpritur sa më shpejt të jetë e mundur.
   • Gëzoni, kemi bashkëpunuar me njëri-tjetrin, duhet të kënaqemi!

Emaili i kontaktit: info@scotlandtrips. ndërkombëtare

____________________

UPDATE: nga ScotlandTrips International ne duam të transmetojmë një mesazh të qetësisë dhe përgjegjësisë në lidhje me situatën e COVID-19 që shpresojmë të ndodhë sa më shpejt që të jetë e mundur. Ne do të vazhdojmë të punojmë dhe Udhëtimet tona do të nisen përsëri nga 1 qershori 2021 për kënaqësinë tuaj, duke marrë masat paraprake të rekomanduara nga qeveria dhe departamentet e turizmit dhe shëndetësisë në këtë rast të Skocisë dhe të gjitha destinacioneve tona, duke siguruar nëse kërkohet doreza, maska dhe dezinfektues si për ekipet, ashtu edhe për klientët tanë, për t’i shijuar në mënyrë të sigurt. Nëse keni një turne të rezervuar me ne tashmë dhe duke filluar deri më 30 qershor 2020 por preferoni të ndryshoni datat tuaja, ne ju ofrojmë mundësinë e shtyrjes së të njëjtit turne ose t'ju japim një kredi për të shkëmbyer për ndonjë ose turnetë tanë. (Datat për të zgjedhur në varësi të disponueshmërisë. Ne mund të pretendojmë shuma të investuara tashmë nga ScotlandTrips International në kontratat dhe shpenzimet e turneut tuaj fillestar). Gëzoni, bashkëpunoni, kjo do të kalojë së shpejti!

Tour Outlander Tour - ScotlandTrips International
Ejani në Skoci me ne, ejani në Tokën tonë!

Nisjet dhe promovimet e ardhshme; BASHKOHU!

Shikoni tonë

Programet e Pushimeve dhe Turit të Veçantë

Turneu i Filmit - Tour Harry Potter - Tour Outlander

Përfshirë turne prej 8 ditësh + 8 netë + akomodim + mëngjes dhe transferim aeroporti

Prill deri në Tetor

1.545 km         8 ditë
Tour Outlander Tour - ScotlandTrips International

Ejani të shihni Skocinë e mrekullueshme të Jamie & Claire!

Turne prej 4 ditësh + 3 netë + akomodim + përfshirë mëngjesin

Gjithë vitin

894 km         4 ditë
Rruga e Uiskit të Skoçit - ScotlandTrips International - Turneu i Uçkit të Skoçit

Distileritë më të famshme të uiskiut më të mirë në botë! Provat ekskluzive!

Turne prej 4 ditësh + 3 netë + akomodim + përfshirë mëngjesin

Prill deri në Tetor

815 km         4 ditë
Udhëtime në Mull Island - Turne në Mull Island - ScotlandTrips International

Tur i bukur dhe piktoresk nëpër ishujt më bukolikë

Turne prej 5 ditësh + 4 netë + akomodim + mëngjes i përfshirë

Prill-Gusht

982 km         5 ditë
Skye Tours - Portree Tours

Turne i Rekomanduar! Super e kompletuar. Itinerar i Madh!

Turne prej 5 ditësh + 4 netë + akomodim + mëngjes i përfshirë

Prill deri në Shtator

1680 km         5 ditë
Turne dhe Ekskursione në Skoci - Toursporescocia

Turneu më i rekomanduar! Përfshin Rrugën 500 të Bregut të Veriut të largët!

Përfshirë turne prej 8 ditësh + 8 netë + akomodim + mëngjese dhe transferim aeroporti

Prill deri në Tetor

2000 km         8 ditë
Manastiri Yuso, San Millan de la Cogolla, La Rioja, Spanjë
Djepi i shkrimeve të para në spanjisht dhe baskisht dhe i verës së madhe Rioja!
Turne intensiv prej 10 ditësh + 9 netë + akomodim + mëngjes dhe darka + 5 vakte të shkëlqyera Riojan + transferime aeroporti të përfshira

Prill deri në Tetor

950 km         10 ditë
Udhëtime në Ishujt Faroe - Torus në Ishujt Faroe

Guxoni veten! - Një nga arkipelagët më të largët, më pak të eksploruar dhe autentik në botë!

Turne prej 7 ditësh + 7 netë + akomodim + mëngjes dhe darka + transferime aeroporti të përfshira

Maj-gusht

260 km         7 ditë

Videot të dashurohen

Ne ju sjellim në Skoci

Ne ju sjellim në Spanjë

Ne ju sjellim në Ishujt Faroe

Avantazhet me ScotlandTrips International

Opinionet e Udhëtimeve tona

Abonohuni në Buletinin tonë

REZERVA